Kontaktní informace

Kancelář firmy HAS STAVBY s.r.o. Vodní 177 541 01 Trutnov (v přízemí společnosti BAK a. s.) icon_widget_image Otevírací doba Pondělí - Pátek: 7:00 - 16:00 icon_widget_image Sídlo firmy HAS STAVBY s.r.o. Sluneční stráň 226 542 24 Svoboda nad Úpou IČO: 287 86 556, DIČ: CZ28786556 icon_widget_image Telefon +420 603 103 985 +420 725 448 681 icon_widget_image E-mail frantiseksedlak@hasstavby.cz horakj@tiscali.cz

Aktuální projekty

Zajímá vás, na čem právě pracujeme? Tak se podívejte na naše aktuální projekty.

Připravujeme stavbu

  • Nízkoenergetických domů
  • Nízkonákladových investičních apartmánů
  • V lokalitě Staré Buky a Žacléř
Svoboda nad úpou

REZIDENCE SPORT

Naším nejnovějším projektem je inovativní a moderní rezidenční komplex, který je navržen tak, aby splňoval vysoké standardy životního stylu. Komplex nabízí širokou škálu luxusních bytů s promyšleným designem.

V celém objektu budou použity moderní materiály včetně sádrokart. systémů suché výstavby Rigips, které se postarají o dokonalé klima a skvělou akustiku.

V celém objektu budou použity moderní materiály ze sádrokart. systémů suché výstavby Rigips, které se postarají o dokonalé klima a skvělou akustiku.

  • Komfort navýší také podlahové topení v obou podlažích s vytápěním dvěma tepelnými čerpadly.
  • Ve 2NP bude otevřený prostor až ke krovu a o úsporu energie se postará 320mm té nejkvalitnější izolace.
  • Ke každému bytu bude náležet rozlehlá terasa nebo balkón.
  • Brzy zde bude přidán projekt k nahlédnutí.

Foto z realizace

DŮRAZ NA KVALITU

Důraz klade na kvalitu , estetiku, nadčasovost. Každá bytová jednotka je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí a soukromí pro její obyvatele. Můžete se těšit na moderní interiéry,

STRATEGICKÁ POLOHA

Poloha našeho developerského projektu je strategicky vybrána s ohledem na snadný přístup k veřejné dopravě, klíčovým místům a službám.

MODERNÍ BYDLENÍ

Pokud toužíte po bydlení, které v sobě spojuje moderní životní styl kvalitu, komfort, náš developerský projekt je pro vás tou správnou volbou.

a
v jakém stavu se projekt nachází?

STAV PROJEKTU

projektová dokumentace 0
vyřízení všech povolení 0
výstavba 0