Kontaktní informace

Kancelář firmy HAS STAVBY s.r.o. Vodní 177 541 01 Trutnov (v přízemí společnosti BAK a. s.) icon_widget_image Otevírací doba Pondělí - Pátek: 7:00 - 16:00 icon_widget_image Sídlo firmy HAS STAVBY s.r.o. Sluneční stráň 226 542 24 Svoboda nad Úpou IČO: 287 86 556, DIČ: CZ28786556 icon_widget_image Telefon +420 603 103 985 +420 725 448 681 icon_widget_image E-mail frantiseksedlak@hasstavby.cz horakj@tiscali.cz
Explore the Features

O nás

Jsme společnost specializující se na komplexní dodávky sádrokartonových systémů, minerálních podhledů a komplexních fasádních systémů pro různé typy staveb. Naše služby zahrnují budovy kanceláří, administrativních center, vzdělávacích zařízení, objekty občanské vybavenosti, rodinné domy a další stavby v rozsahu pozemního stavitelství.

Naše společnost byla založena v roce 2010 panem Františkem Sedlákem a Jiřím Horákem a s jasným cílem – vybudovat stavební firmu, která se stane symbolem zaručené kvality pro naše zákazníky. Díky našemu úsilí a odhodlání, máme dnes stabilní a uznávanou pozici na trhu.

Děkujeme, že jste projevili zájem o HAS STAVBY, s.r.o. Rádi vám nabídneme naše služby a ukážeme vám, proč jsme prvním výběrem pro kvalitní stavební práce.

Naše vize

Explore the Features

Rozvoj a inovace

Zaměřujeme se na neustálý rozvoj a inovace, abychom mohli nabízet moderní a efektivní řešení pro všechny naše klienty. Naše práce je založena na pevných principech kvality, profesionalismu a spolehlivosti.

Explore the Features

Odborné znalosti

Máme bohaté zkušenosti a hluboké odborné znalosti, které nám umožňují poskytovat prvotřídní služby našim klientům. Každý projekt je pro nás výzvou, a snažíme se překonávat očekávání našich zákazníků.

Explore the Features

Spolehlivost

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro své stavební projekty, jsme tady, abychom vám pomohli. Jsme hrdí na to, že patříme mezi nejvyhledávanější stavební firmy díky našim dlouhodobým vztahům se zákazníky a vynikajícím referencím.

Projekty a klienti v číslech

85

Objektů

Projde kolaudačním řízením při prvním řízení. Za to vděčíme vynikajicí prací našich projektantů.

98

Klientů

Je spokojených. Velké množství klientů s námi spolupracuje i na dalších projektech.

95

Projektů

Bylo dokončeno ve smluveném termínu. Zbylých 5 % bylo z valné většiny způsobeno vícepracemi.